Księgowy z J.Nieckim (j.niemiecki) -Toruń

Urząd Pracy m.st. Warszawy

Toruń, mazowieckie

Miejsce pracy: Toruń

Wymagania: wykształcenie wyższe lub średnie, specjalność ekonomia, finanse, rachunkowość,
doświadczenie mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Język obcy angielski oraz niemiecki poziom B2.
Zakres obowiązków: Wymagania: Wykształcenie kierunkowe na poziomie minimum Technik-Ekonomista, bądź wyższe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse). Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. średniozaawansowanym (min. poziom B2) warunek konieczny. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom B1/B2) warunek konieczny. Doświadczenie w obszarze księgowości będzie dodatkowym atutem. Praktyczna znajomość pakietu MS Office. Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem. Bardzo dobra organizacja pracy własnej. Sumienność, dokładność oraz rzetelność. Umiejętność efektywnej pracy w zespole Obowiązki: Weryfikacja dokumentów pod względem formalno- rachunkowym. Procesowanie i księgowanie dokumentów. Przygotowywanie płatności. Rozksięgowywanie wyciągów bankowych. Współpraca i dbałość o poprawną komunikację z Klientem Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Pakiet socjalny przy umowie o pracę: karta Multisport + prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie. Ponadprzeciętne wynagrodzenie branżowe. Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Pracę dla dużej, międzynarodowej firmy w nowym biurze w Centrum Torunia. Bezpłatny udział w kursach językowych. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv w języku polskim lub angielskim na adres e-mail z podaniem nr ref. MŁ/KSIĘG/TOR/JĘZ/NIEM.