Opis stanowiska pracy

Firma TelForceOne S.A., dla spółki zależnej Telcon Sp. z o.o., poszukuje kandydata na stanowisko Księgowego/wej.

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem ciekawej pracy - zgłoś się do nas.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która poszukuje ambitnej i odpowiedzialnej osoby, potrafiącej zaangażować się w wykonywaną pracę.
Poszukujemy osoby która umie samodzielnie i logicznie myśleć  a także współpracować z grupą osób.
Oferujemy pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym oraz atmosferę sprzyjającą zdobywaniu nowych kwalifikacji.

1. Przygotowywanie raportów oraz zestawień finansowych,
2. Sporządzanie deklaracji i dokumentacji dla Urzędu Skarbowego i Urzędu Statystycznego,
3. Pomoc przy sporządzaniu sprawozdań finansowych i giełdowych,
4. Kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych
5. Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT i VAT)
6. Sporządzanie analiz i raportów dla potrzeb Zarządu
7. Naliczanie amortyzacji
8. Tworzenie rezerw na zobowiązania
9. Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań z zakresu ewidencji zdarzeń gospodarczych

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe kierunkowe
2. Doświadczenie na analogicznym stanowisku
3. Znajomość programów WF-MAG i Fakir (mile widziane)
3. Duża samodzielność w działaniu

Oferujemy:

1. Stała współpraca na podstawie umowy
2. Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
3. Sprzyjającą atmosferę pracy

W CV należy umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

TelForceOne Spółka Akcyjna to największy polski importer, dystryb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Badania / Rozwój