Księgowy w obszarze General Ledger(RTR) (K/M)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - nowo powstającego centrum biznesowego - globalnej, dynamicznie rozwijającej się firmy - w związku z tworzeniem nowego działu finansowego poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Specjalisty w obszarze Księgi Głównej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna, międzynarodowa firma - lider w swojej branży.

Opis stanowiska

- Kontrolowanie i uzgadnianie sald kont według standardów księgowości
- Przygotowywanie sprawozdań finansowych/raportów okresowych
- Księgowanie operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej (PK, wyciągi bankowe, amortyzacja)
- Przygotowanie dokumentów na potrzeby audytu zewnętrznego i wewnętrznego
- Współpraca z działem Controllingu i innymi działami księgowości
- Współpraca z międzynarodowym klientem

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse i rachunkowość) - mile widziane
- Umiejętności analityczne
- 1-3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze finansów/księgowości
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
- Znajomość SAP (mile widziane) lub innego systemu ERP
- Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
- Orientacja na klienta

Oferujemy

- Praca w międzynarodowym środowisku w globalnej, rozwijającej się organizacji
- Szkolenia
- Szeroki pakiet benefitów
- Przejrzysta ścieżka kariery
- Możliwość współtworzenia nowych struktur

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page