Księgowy/Specjalista ds. należności (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę należności, współpracę z innymi członkami zespołu oraz członkami innych zespołów oraz będzie wdrażać i rozwijać nowe projekty z obszaru należności.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego/Specjalisty ds. Należności. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za procesy z obszaru należności, współpracę z audytem, rozwijanie oraz wdrażanie nowych projektów we współpracy z innymi zespołami. Idealny kandydat posiada około roczne doświadczenie w księgowości po stronie należności, w stopniu dobrym posługuje się językiem angielskim oraz cechuje się elastycznością, otwartością i proaktywnym podejściem, co pozwoli na efektywną współpracę z biznesem.

Opis stanowiska

  • Kontrola należności
  • Współpraca z audytem
  • Wsparcie innych zespołów (między innymi IT, sprzedaż) w obszarze należności
  • Uzgadnianie sald Klientów
  • Przygotowywanie oraz wysyłanie wezwań do zapłaty
  • Sporządzanie dodatkowych analiz i zestawień na potrzeby Głównej Księgowej
  • Przygotowywanie oraz kontrola zestawień finansowych w obszarze należności
  • Zbieranie oraz analiza danych, współpraca z biznesem w celu rozwijania oraz wdrażania nowych projektów

Profil kandydata

  • Wykształcenie kierunkowe (finanse/rachunkowość/ekonomia lub kierunki pokrewne)
  • Minimum roczne doświadczenie w księgowości po stronie należności
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość systemu SAP jest mile widziana
  • Otwartość, elastyczność, proaktywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Praca w bardzo dobrej lokalizacji
  • Umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Możliwości rozwoju w dynamicznym środowisku w międzynarodowej firmie
  • Przyjazna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page