Księgowy/ Samodzielny Księgowy

Human Solutions Sp. j.

Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli:

• masz wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub księgowości;

• dobrze znasz przepisy podatkowe i zasady rachunkowości;

• przez minimum 2 lata pracowałeś w dziale księgowości;

• posługujesz się programami pakietu MS Office;

• dobrze organizujesz swoją pracę, pracujesz z zaangażowaniem;

• znasz język angielski w stopniu podstawowym.

I chcesz pracować w zespole księgowości i realizować niżej wymienione zadania:

• wystawianie faktur sprzedaży;

• rozliczanie podatku VAT i sporządzanie deklaracji VAT–UE, VAT-7D;

• sprawdzanie i weryfikacja dokumentów księgowych;

• dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych;

• bieżąca kontrola zapisów księgowych;

• analiza, weryfikacja i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych;

• uzgadnianie sald należności/ zobowiązań z kontrahentami;

• kontrola obiegu dokumentów;

• przygotowywanie płatności;

• bieżąca komunikacja z klientami, bankami oraz instytucjami państwowymi;

• sporządzanie raportów i zestawień,

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• dobrą atmosferę pracy;

• atrakcyjne warunki zatrudnienia;

• opiekę medyczną, finansowanie zajęć sportowych oraz inne benefity

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Firma Human Solutions jest zarejestrowana w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 3231.

Wymagania

• wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub księgowości;

• dobra znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości;

• doświadczenie w pracy w księgowości (minimum 2 lata);

• znajomość pakietu MS Office;

• dobra organizacja pracy, zaangażowanie;

• znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

Prezentacja firmy

Human Solutions oferuje swoim Klientom kompleksowe rozwiązania z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Wiele benefitów
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa