Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0360

Obowiązki:

Prowadzenie ewidencji podatkowych wyznaczonych klientów w zakresie: PKPIR, VAT (wraz z JPK), EŚT; kontrola zapisów w ewidencjach podatkowych wyznaczonych klientów; bezpośredni kontakt z klientem

Wymagania:

Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: księgowy

Pozostałe wymagania:

  • Wyk. minimum średnie kierunkowe, doświadczenie w zawodzie minimum 1 rok (w przypadku krótszego stażu potwierdzenie umiejętności na teście kwalifikacyjnym), znajomość zagadnień podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych i podatku VAT : znajomość bieżących zmian w przepisach, podstawowa obsługa programu Comarch ERP Optima, znajomość obsługi pakietu MS Office lub podobnych, umiejętność obsługi urządzeń biurowych, wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, skrupulatność Praca pon.-pt. 8:00-16:00

Miejsce pracy: Grunwaldzka 8, 47-220 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny Wymagane dokumenty wysyłać pracodawcy na adres e-mail: biuro@fiskus-biuro.pl W celu umówienia się na spotkanie w sprawie pracy pracodawca prosi o kontakt telefoniczny; tel: 77 483 82 84

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Osoba do kontaktu: Aleksandra Ziobrowska

Telefon: 77 483 82 84 691 398 961

Email: biuro@fiskus-biuro.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy