Księgowy R2R z językiem angielskim (+komunikatywny niemiecki)

HRO Personnel

Kraków, małopolskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Jeśli:

  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim oraz komunikatywnie niemieckim
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chcesz rozwijać się w obszarze księgowości
  • Jesteś osobą komunikatywną
  • Jesteś osobą pełną pasji, a w pracy z cyferkami odnajdujesz swój świat?

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • rozbudowany system szkoleń
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • pakiet ubezpieczeń na życie
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • zniżki do kin, teatrów, wybranych kawiarni i restauracji
  • imprezy integracyjne

Jakie będą twoje główne obowiązki:

  • czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych
  • wykonywanie księgowań w księdze głównej
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych itp.
  • uzgadnianie sald księgi głównej z dziennikami pomocniczymi (rozrachunki, magazyn, środki trwałe itp.)
  • konsolidacja oraz potwierdzanie sald oraz transakcji w spółkach grupy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.