Księgowy/Młodszy Księgowy

GSB Finance sp. z o.o.

Hornówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• księgowanie dokumentów spółki,

• uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej

• sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań

• sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT),

• udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych (Bilans, RZIS, Cash Flow),

• kontakt z US, ZUS, GUS

Wymagania

• punktualność,

• terminowość,

• komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

• doświadczenie w pracy w na w/w stanowisku minimum 2 lata,

• znajomość obsługi systemu Comarch Optima

Prezentacja firmy

Nasz spółka to biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem, obsługując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Inne