Księgowy/Księgowa

PAS Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PAS Spółka Z O.O. – W związku z rozwojem firmy, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:

  • sporządzanie, księgowanie i rozliczanie list płac pracowników;
  • uzgadnianie rozrachunków z pracownikami i kontrahentami;
  • naliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • rozliczanie i monitorowanie należności i zobowiązań spółki;
  • księgowanie bieżących dokumentów spółki;
  • księgowanie wyciągów bankowych;
  • uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych;
  • importowanie przelewów do systemu bankowego;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • sporządzanie zestawień do sprawozdań finansowych i innych raportów na potrzeby zarządu spółki;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych;

Wymagania kwalifikacyjne:

  • minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek;
  • dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości;
  • umiejętność obsługi programu księgowego Comarch Optima w wersji PLUS – warunek konieczny;
  • dyspozycyjność i sumienność związana z zajmowanym stanowiskiem;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy gospodarczej lub umowy o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny, abonament medyczny;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o profilu finansowym;
  • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze;
  • szkolenia kierunkowe;

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) klikając w przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse