Księgowy/Księgowa

Verific Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro rachunkowe zatrudni księgowego/księgową.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych Klientów biura
  • rozliczanie podatku VAT, CIT
  • samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • wewnętrzne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wysoką jakość merytoryczną i standardy świadczonych usług
  • pracę w miłej atmosferze
  • wzajemną życzliwość i pomoc w zespołach księgowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiety medyczne i sportowe

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek prawa handlowego
  • znajomość zagadnień księgowych i bieżących przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, rzetelność

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu księgowego CDN Optima
  • doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

W odpowiedzi prosimy podawać oczekiwania finansowe. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe w Warszawie

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna, Praca Bankowość, Praca Biuro / Dokumentacja