Księgowy / Księgowa

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Opis stanowiska:

- sporządzanie sprawozdań i innych wymaganych dokumentów do NBP, GUS i PFRON,

- prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz naliczanie amortyzacji,

- księgowanie faktur kosztowych,

- uzgadnianie kont kosztowych oraz sald z dostawcami,

- tworzenie RMK czynne i bierne oraz kompensaty rozrachunków

- przygotowywanie płatności i zwrotów dla klientów

Wymagania:

- wykształcenie ekonomiczne

- minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w księgowości

- dobra organizacji pracy, dokładność i zaangażowanie,

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w odpowiedzi na to ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.