Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, firmy z branży RETAIL poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Księgowy / Księgowa

Nr ref.: 39156
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Dekretowanie i księgowanie faktur towarowych ( około 30 dostawców) w PLN oraz EUR
  • Księgowanie faktur reklamacyjnych (części zamienne)
  • Proces x-doc
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald, analiza kont
  • Wyjaśnianie rozbieżności ilościowych i cenowych z działem Supply Chain, dostawcami, salonami. Generowanie raportów rozbieżności do akceptacji.
  • Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych (marketing, usługi obce, leasing, internet, zużycie materiałów)
  • Księgowanie faktur magazynowych dotyczących materiałów laboratoryjnych i materiałów do gabinetów okulistycznych
  • Wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności dotyczących zwrotów, kontrola nad wydaniami zwrotów.
  • Księgowanie faktur korygujących
  • Drobne prace administracyjne

Oczekiwania:
  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym
  • Mile widziana znajomość systemu Navision

Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju - liczne szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)