Księgowy/ Księgowa

CPL Jobs Sp. z o.o.

Warsaw, mazowieckie

Lokalizacja: Warsaw

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym poszukujemy:

Samodzielnej Księgowej/ Księgowego

Obowiązki:

  • Rozliczanie podatków (PIT, CIT, VAT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
  • Doradztwo w zakresie podatkowym
  • Analiza problemów księgowych i podatkowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Księgowanie dokumentów
  • Bieżące raportowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość  zagadnień z zakresu przepisów podatkowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Samodzielność
  • Znajomość MS Office

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.