Antal International Sp. z o.o.
Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Szczecinek

OPIS STANOWISKA

  • wraz z Głównym Księgowym prowadzenie pełnej księgowości firmy
  • przetwarzanie oraz praca z danymi pochodzącymi z systemów ERP (Microsoft Dynamics AX)
  • sprawdzanie poprawności rachunkowej faktur przed akceptacją płatności
  • uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • kontakt z klientami w celu wyjaśnienia nieuregulowanych płatności
  • asystowanie Głównemu Księgowemu w przygotowaniu miesięcznego oraz rocznego zamknięcia
  • asystowanie Głównemu Księgowemu w przygotowaniu i procesowaniu międzynarodowych wpływów oraz płatności

WYMAGANIA

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe związane z finansami i rachunkowością lub księgowością
  • wiedza z zakresu praw podatkowych (VAT, CIT, PIT)
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP (Dynamics AX, SAP lub podobne)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, otwartość na nowe wyzwania

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o wysokich standardach
  • realny rozwój zawodowy poprzez uczestniczenie w budowaniu struktur firmy w Polsce
  • stabilne zatrudnienie
  • kulturę organizacyjną sprzyjającą efektywności i rozwojowi
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl