KAEM Sp. z o.o. Sp. k.
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Księgowanie faktur zakupowych, krajowych, zagranicznych
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym
  • Uzgadnianie kont i kontrola rozrachunków
  • Weryfikacja wskazanych transakcji w zakresie ujęcia w rejestrach VAT
  • Wsparcie przy sporządzaniu deklaracji VAT oraz sporządzanie korekt deklaracji VAT
  • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych

Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Dobra znajomości przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole, jak i pracy samodzielnej
  • Sumienność i dokładność
  • Dobra znajomość programu MS Office, głównie Excela

Oferujemy:

  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Miłą i życzliwą atmosferę pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych