Opis stanowiska pracy

Adamed to lider na polskim rynku leków nowej generacji dla wielu grup terapeutycznych, m.in. kardiologii, psychiatrii, pulmonologii i ginekologii, dla którego priorytetem są badania nad innowacyjnymi terapiami na choroby cywilizacyjne. Intensywnie rozwija działy badawczo-naukowe, w których opracowano ponad 50 patentów na własne formuły leków.

Otwartość i Innowacyjność, Wzajemny Szacunek, Jakość, Doskonałość Operacyjna oraz Elastyczność i Szybkość Działania to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy. Jesteśmy również firmą wyróżnioną godłem Solidnego Pracodawcy branży farmaceutycznej.

W związku z rozwojem biznesu oraz konsolidacją procesów w ramach grupy, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/Księgowa

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

• Prowadzenie ewidencji księgowej dla środków trwałych i WNiP wybranych spółek Grupy Adamed w tym:

  • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów;
  • Ewidencja faktur kwalifikowanych do zakupu środków trwałych i WNiP;
  • Obsługa modułu Środków Trwałych;
  • Sporządzanie deklaracji podatku od nieruchomości;
  • Obsługa audytów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wyższego wykształcenia ekonomicznego (preferowany profil: rachunkowość);
  • Znajomości i umiejętności zastosowanie przepisów z zakresu rachunkowości, działalności gospodarczej oraz prawa podatkowego;
  • Znajomości pakietu MS Office na poziomie co najmniej średniozaawansowanym;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Zdolności analitycznego myślenia;
  • Nastawienia na jakość i terminowość wykonywanych zadań;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Oracle.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo oraz pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką w Grupie Adamed;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności;
  • Inspirującą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny)

W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółki z Grupy Adamed (Adamed Sp. z o.o., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., ul. Marszałka J. Piłsudskiego 5, 95-200 Pabianice, Zakład Farmaceutyczny Adamed PHARMA S. A., ul. Szkolna 33, 95-054 Ksawerów) dla celów obecnej i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.(t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm. ) są spółki z Grupy Adamed (Adamed Sp. z o.o., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Adamed Consumer Healthcare S.A., Pieńków 149, 05-152 Czosnów, Pabianickie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A., ul. Marszałka J. Piłsudskiego 5, 95-200 Pabianice, Zakład Farmaceutyczny Adamed PHARMA S. A., ul. Szkolna 33, 95-054 Ksawerów), które przetwarzają dane osobowe zawarte w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, prawie do wglądu w ich treści oraz ich poprawiania i usuwania.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Adamed to lider na polskim rynku leków nowej generacji dla wielu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Analityka