Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o. Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.
Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S.

PGW posiada 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

Do naszej fabryki w Środzie Śląskiej poszukujemy osób na stanowisko:

KSIĘGOWY / KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Komorniki, k. Środa Śląska

Opis stanowiska pracy:

  • Procesowanie faktur i dokumentów sprzedażowych i zakupowych
  • Kontrola terminowości oraz zgodności płatności dla odbiorców i dostawców
  • Uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami z grupy i spoza grupy
  • Utrzymywaniu relacji z klientem
  • Współpraca z głównym księgowym w pracach działowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Min. 2 lat doświadczenia na stanowisku księgowego w dziale AP lub AR
  • Umiejętności analityczne (szybka identyfikacja problemu i wypracowywanie rozwiązań), świetna organizacja pracy i wielozadaniowość
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego przycisku.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.