Opis stanowiska pracy

Księgowy

samodzielne prowadzenie pełnej księgowości w stowarzyszeniu (nie prowadzimy działalności gospodarczej) oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat, sporządzanie rozliczeń podatkowych, sprawozdań do ZUS, US,

przygotowywanie raportów oraz analiz finansowych na potrzeby Zarządu, rozliczanie dotacji,

prawidłowe prowadzenie dokumentacji zgodnej z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowość, ekonomia + Certyfikat do prowadzenia księgowości
  • doświadczenie zawodowe w dziale księgowo-finansowym minimum 3 lata w tym
  • dobra znajomość oraz umiejętność zastosowania przepisów podatkowo-rachunkowych
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, umiejętność określenia priorytetów, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość arkusza Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość programu OPTIMA

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu powierzonych kompetencji
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty

wynagrodzenie zakres :2500-4500

Prezentacja firmy

Krajowe Towarzystwo Autyzmu jest stowarzyszeniem, które działa na rzecz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat