Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie księgowości.

OBOWIĄZKI:

  • Księgowanie rachunków oraz środków pieniężnych,

  • Księgowanie FV sprzedaży i zakupu,

  • Przygotowanie raportów i analiz finansowych,

  • Monitoring należności i zobowiązań,

  • Obsługa płatności masowych,

  • Obsługa kadr i płac,

  • Utrzymanie pozytywnych relacji z współpracownikami i klientami firmy.

OFERUJEMY:

  • Ciekawą i rozwojową pracę,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń,

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • Możliwość realizacji pomysłów, aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy i jej projektów,

  • Pracę z najnowszymi technologiami telekomunikacyjnymi w grupie doświadczonych profesjonalistów, w firmie o ugruntowanej pozycji na rozwijającym się rynku.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe

  • Doświadczenie pracy na analogicznym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajojomość pakieru INSERT (Rewizor, Gratyfikant)

  • Bardzo dobra znajojomość pakieru PŁATNIK,

  • Doskonałe umiejętności analityczne i interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Komunikatywność, samodzielność w działaniu, pomysłowość, determinacja w dążeniu do realizacji celów.

  • Prawo jazdy kat. B.

Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

MARENGO IT SP. Z O.O.<br/>Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa