Jiffy Packaging Sp. z o.o.
Jiffy Packaging Sp. z o.o. Jiffy Packaging Sp. z o.o.
Jiffy Packaging Sp. z o.o., która jeszcze do niedawna nosiła nazwę Pregis Sp. z o.o., rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku opakowań w 1996r. W ciągu kilkunastu lat spółka stała się dużą firmą produkcyjną. Obecnie jest wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej w Europie.
Jiffy Packaging Sp. z o.o. w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

KSIĘGOWY / KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za księgowanie faktur zakupowych oraz wyciągów bankowych, rozliczanie delegacji pracowników, udział w procesach zamknięcia miesiąca, uzgodnienie kont oraz nadzór nad całością procesów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Rachunkowość, Finanse)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • znajomość zasad rozliczania deklaracji INTRASTAT będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność, zdolność do pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole, determinacja w dążeniu do realizacji przejętych celów, systematyczność

Zakres czynności:

  • prowadzenie dokumentacji finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prawidłowe księgowanie wszystkich operacji zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi (sprzedaż, zakupy, magazyn, kasa, banki)
  • przygotowywanie sprawozdań GUS
  • przygotowywanie deklaracji VAT, CIT, PIT
  • udział w przygotowaniu raportów i sprawozdań finansowych
  • kontrola, analiza i uzgadnianie kont z kontrahentami
  • współpraca z kontrahentami i instytucjami zewnętrznymi

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze księgowości
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, nauka języków obcych, pakiet sportowy)
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.