ManpowerGroup Sp. z o.o.

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska pracy:

  • Księgowanie faktur zakupowych krajowych i zagranicznych
  • Zarządzanie dokumentacją księgową
  • Rozliczanie i sprawdzanie kont rozliczeniowych dla zakupu materiałów i usług
  • Rozliczanie zaliczek, kompletowanie faktur do zaliczek
  • Weryfikacja zgodności zamówień z fakturami
  • Weryfikacja numeru indentyfikacyjnego kontrahenta
  • Weryfikacja zapłat za faktury inwestycyjne
  • Księgowanie rezerw końcowo-miesięcznych
Wymagania:
  • Co najmniej roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku, praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego, wykorzystywana w kontaktach z siedzibą firmy oraz zagranicznymi oddziałami
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość MS Office, mile widziana znajomość SAP
  • Doświadczenie w pracy zespołowej
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i rzetelność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferta:
  • Możliwość podjęcia współpracy od zaraz
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na okres ok. 7 miesięcy, z możliwością przedłużenia
  • Zatrudnienie na ½ etatu
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej, w kilkuosobowym dziale księgowości
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials