Orienta Polska Sp. z o.o.

Księgowy/Księgowa

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza k Sosnowiec, Katowice

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 13347

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się gospodarką odpadami i recyklingiem, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Księgowy/Księgowa.

Zakres obowiązków:
- Księgowanie faktur zakupowych: kosztowych i magazynowych
- Kontrola i aktualizacja stanów magazynowych i dostaw niefakturowanych z uwzględnieniem bieżących naliczeń podatku VAT
- Prowadzenie i uzgadnianie rozrachunków
- Kontakt z urzędami
- Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
- Archiwizacja dokumentów księgowych

Wymagania:
- Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe ekonomiczne
- Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
- Znajomość przepisów ustawy o podatku dochodowym i podatku VAT oraz ustawy o rachunkowości
- Znajomość obsługi programu finansowego SAP oraz pakietu MS OFFICE
- Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:
- Stabilne warunki pracy
- Możliwość rozwoju kariery zawodowej
- Praca w firmie o ugruntowanej pozycji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.