KSIEGOWY/ KSIĘGOWA

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania dla kandydatki/kandydata na stanowisko księgowa/księgowy:

Obowiązki:

  • Weryfikacja i kontrola dokumentów księgowych, zgodnie z obowiązującym stanem prawnym i przyjętymi u pracodawcy procedurami
  • Dekretowanie dokumentów (gł. zewnętrznych) w systemie finansowo-księgowym
  • Rozliczanie delegacji
  • Uzgadnianie rejestrów VAT (w ramach swojego zakresu obowiązków)
  • Dbałość o poprawny obieg dokumentów
  • Kontakt z kontrahentami w zakresie dokumentacji i rozrachunków – bieżące uzgodnienia
  • Sporządzanie zestawień i analiz dla zarządu i innych komórek
  • Czynny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i rozliczeń podatkowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe
  • Znajomość przepisów podatkowych, celnych i ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność wykorzystania w pracy pakietu MS Office (min. WORD i Excel)
  • Umiejętność swobodnego poruszania się po systemach FK – wykorzystanie możliwości systemu w celu sprawnego wykonywania obowiązków
  • Otwartość na nowe wyzwania, zadania
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy, ustalania priorytetów, orientacja na cele i zadania, zaangażowanie
  • Dokładność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność
  • Zdolność analitycznego, logicznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w pracy w zakresie kosztów, sprzedaży, dostaw (krajowe, WNT, import), środków trwałych - z wykorzystaniem przepisów prawa

Prezentacja firmy

Celem Agencji Zatrudnienia HR SIGMA jest umożliwienie kontaktu po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa