Opis stanowiska pracy

Firma Auditors dr Łukasz Górka dr Małgorzata Szulc Sp. z o.o. to kancelaria księgowa świadcząca usługi zarówno na rzecz niewielkich spółek lokalnych, jak i dużych międzynarodowych korporacji w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac. Od 2004 roku nasza firma swym bogatym doświadczeniem zawodowym i naukowym, zapleczem akademickim oraz innowacyjnością rozwiązań wspiera firmy w bieżącej działalności gospodarczej.

Poszukujemy osoby na stanowisko księgowego z językiem angielskim:

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy w dziale księgowości,
  • angielski na poziomie min. średniozaawansowanym
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole,

Osoba zatrudniona odpowiadać będzie za:

  • prowadzenie księgowości dla Klientów biura - pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych, sprawozdań GUS oraz sprawozdań NBP
  • sporządzanie sprawozdań finansowych oraz innych bieżących raportów
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientami biura

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet benefitów socjalnych
  • pracę zapewniającą możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Auditors Górka & Szulc to kancelaria księgowa świadcząca usługi zarówno ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse