Księgowy/Księgowa Wrocław

ISSP Sp. z o.o.

Wrocław, 50-122, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Invent SP. Z O.O. – W związku z dynamiczny rozwojem firmy, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA
Miejsce pracy : Wrocław

Osoba na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za:
• księgowanie i rozliczanie list płac pracowników
• uzgadnianie rozrachunków z pracownikami i kontrahentami
• rozliczanie i monitorowanie należności i zobowiązań spółki
• księgowanie bieżących dokumentów spółki
• księgowanie wyciągów bankowych
• uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych
• sporządzanie deklaracji CIT, VAT
Wymagania kwalifikacyjne:
• minimum 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości spółek;
• bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości
• umiejętność obsługi programu księgowego Comarch Opitma
• dyspozycyjność i sumienność związana z zajmowanym stanowiskiem;

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o prace w pełnym wymiarze godzin;
• bogaty pakiet socjalny,
• konkurencyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv i list motywacyjny) z dopiskiem ”pracownik działu personalnego” na adres:
rekrutacjaMAŁPAinvent.ag
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

ISSP posiada bogate doświadczenie we współpracy z dużymi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa