Ksiegowy/ Księgowa w projekcie międzynarodowym

Reed Specialist Recruitment

Kraków, małopolskie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Kraków

Naszym klientem jest międzynarodowa firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która w związku z rozwojem poszukuje doświadczonych Księgowych ze znajomością języków obcych do swojego Centrum Biznesowego zlokalizowanego w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiadanie na zapytania klientów i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Wsparcie procesów księgowych z zakresu AP / AR/ GL
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń firmy i księgowanie dokumentów
  • Kontrola nad terminowością i prawidłowością prowadzonej ewidencji księgowej
  • Sporządzanie raportów zgodnie z wymogami sprawozdawczości
  • Aktywny udział w usprawnianiu i wdrażaniu procedur
  • Uczestnictwo w procesach zamknięcia okresu rozliczeniowego

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: WŁOSKIEGO, NIEMIECKIEGO, WĘGIERSKIEGO, NIDERLANDZKIEGO, CZESKIEGO, ROSYJSKIEGO
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w procesach AP lub AR lub GL
  • Wykształcenie wyższe, preferowane specjalizacje finanse/ księgowość/ ekonomia
  • Zorientowanie na klienta, umiejętności organizacyjne, zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Doskonałą możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
  • Klarowną i osiągalną ścieżkę kariery
  • Kursy i szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych benefitów
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.