Księgowy / Księgow

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy z branży chemicznej z siedzibą w centrum Warszawy poszukujemy chcącej się uczyć osoby na stanowisko Księgowej, która będzie bezpośrednio pracować z Dyrektorem Finansowym w 4 osobowym zespole Kontrolingu i Księgowości.

Idealny kandydat posiada doświadczenie w dużej spółce handlowej oraz posługuje się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży chemicznej, mająca w swojej filozofii dużą dbałość o pracownika, poszukująca ambitnej osoby na stanowisko Księgowej.

Opis stanowiska

  • Księgowanie wszelkich faktur kosztowych dużej firmy handlowej posiadającej magazyn oraz obrót z zagranicą.
  • Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami, weryfikacja i uzgadnianie sald
  • Udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych VAT, CIT, Udział w sporządzaniu zestawień na potrzeby biznesu oraz Dyrektora Finansowego
  • Praca z bilansem, P&L,
  • Rozliczanie magazynu oraz księgowanie środków trwałych
  • Współpraca z Kontrolerem Finansowym oraz Specjalistą ds. Treasury / Gotówki
  • Wsparcie podczas regularnych audytów oraz konsultacji z firmami doradczymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (Finanse / Rachunkowość)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenie w dziale księgowym w firmie handlowej
  • Dobra znajomość Excel będzie atutem
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do uczenia się nowych rzeczy oraz pracy w skomplikowanym biznesie
  • Otwartość i profesjonalna postawa
  • Znajomość SAP Business Objects będzie atutem

Oferujemy

Firma oferuje stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju osoby nawet nie mającej idealnego profilu zawodowego.

firma oferuje wynagrodzenie dostosowane do wiedzy oraz korporacyjny pakiet benefitów oraz rodzinną atmosferę.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel