Opis stanowiska pracy

Atrakcyjne, samodzielne stanowisko pracy, na którym zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna głównie za:

współpracę z klientami Kancelarii,
prowadzenie ksiąg handlowych,
prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
ustalanie zobowiązań podatkowych, sporządzanie deklaracji i sprawozdań;

Zapewniamy:

możliwości awansu stanowiskowego i finansowego w nowocześnie i dynamicznie funkcjonującej Kancelarii
szeroki program szkoleniowy wdrażający do pracy na stanowisku
wsparcie współpracowników i przełożonych
stałe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności zawodowych
(szkolenia, kursy, możliwość awansu )
imprezy integracyjne, benefity
pracę w młodym, pełnym energii i zapału zespole
wyjątkową, partnerską kulturę firmy
praca z wykorzystaniem najnowszych programów, technologii i urządzeń

Wymagania

- stałe doskonalenie umiejętności zawodowych

- min. dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg handlowych i ustalaniu zobowiązań podatkowych;

- praktyczna umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych, zeznań rocznych

Mile widziane

- certyfikat księgowy

- znajomość programów Symfonia, Ramzes, Demega

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- swobodne posługiwanie się Excelem

- lojalność i integracja z członkami zespołu i zarządem

- czerpanie przyjemności z wykonywanej pracy

- empatyczny stosunek do klienta

- wesołe usposobienie

- życzliwy stosunek do współpracowników i zarządu

Prezentacja firmy

Nasza Kancelaria funkcjonuje od 1991 roku w Katowicach-Ochojcu pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 100PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa