KSIĘGOWY DS. ŚRODKÓW TRWAŁYCH

Horyzont Doradztwo Personalne

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Od: Horyzont Doradztwo Personalne
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z sektora motoryzacyjnego. Poszukujemy księgowych, którzy dołączą do tworzonego zespołu dla potrzeb nowo powstającego zakładu.

Zadania:

  • kontrola dokumentów i nadzorowanie płatności,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wnip, rozliczanie amortyzacji, umorzeń, nakładów inwestycyjnych,
  • rozliczanie inwestycji we współpracy z innymi działami firmy,
  • przygotowywanie zestawień, raportów i sprawozdań,
  • udział w kontrolach i audytach.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu rachunkowości,
  • doświadczenie w rozliczaniu inwestycji i ewidencji środków trwałych i wnip,
  • obowiązująca wiedza dotycząca rachunkowości i podatków,
  • umiejętność pracy w systemie typu ERP,
  • posługiwanie się językiem angielskim,
  • wiedza dotycząca rozliczania pomocy publicznej w obszarze SSE.

Klient oferuje:

  • atrakcyjny pakiet dodatków do wynagrodzenia, świadczenia socjalne,
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,
  • możliwość poszerzania zakresu odpowiedzialności i awansu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.