Księgowy AP z językiem niemieckim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy, która otwiera nowy dział księgowości poszukujemy osoby na stanowisko Księgowego w dziale AP z j. niemieckim.

Codzienne obowiązki:
  • procesowanie faktur zgodnie ze standardami firmy
  • zamykanie miesiąca i roku
  • współpraca z innymi działami (AR i GL)
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • kontakt z klientami poprzez email i telefon
  • aktywny udział w procesie transition, a nastepnie stabilizacji procesu w Polsce

WYMAGANIA
  • minimum rok doświadczenia w dziale AP
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane wykształcenie/ dodatkowe kursy / certyfikaty związane z księgowością/ finansami
  • znajomość SAP i Excel
  • mile widziane doświadczenie w przenoszeniu procesów
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole

KORZYŚCI
  • możliwość udziału w nowym projekcie
  • możliwość uczestnictwa w przenoszeniu procesu
  • ustrukturyzowana ścieżka rozwoju/ awansu
  • praca dla stabilnej organizacji, na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów socjalnych

Agencja zatrudnienia numer 812.

Numer referencyjny: 6-11-41527/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.