Artgeist Sp. z o.o.

Księgowy/-a

Od: Artgeist Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: KS/01/2017

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie
  • Ewidencja i kontrola poprawności księgowania banków i innych kanałów płatniczych
  • Rozliczanie i kontrola należności i zobowiązań
  • Księgowanie dokumentów kosztowych
  • Tworzenie i kontrola dokumentów sprzedażowych

Wymagania:

  • Min. wykształcenie licencjackie ekonomiczne lub pokrewne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
  • Dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel)
  • Znajomość CDN Optima będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Samodzielną pracę
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kartę na zajęcia sportowe - by skutecznie naładować akumulatory po pracy
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu medycznego
  • Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy