Opis stanowiska pracy

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:
• Prowadzenie pełnej księgowości firmy,
• Prowadzenie uproszczonej księgowości firmy,
• Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
• Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
• Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
• Współpraca z innymi działami

Wymagania

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość)
• Mile widziane Certyfikat Księgowego
• Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gruntowna i bieżąca znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT oraz ordynacji podatkowej,
• Umiejętności pracy pod presją czasu,
• Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa w podejmowaniu działań,
• Doskonała znajomość pakietu MS Office oraz Płatnik.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o
nadsyłanie aplikacji (CV, zdjęciem, ewentualnie list motywacyjny) w
tytule proszę wpisać "Aplikacja na stanowiskoksięgowy/a".

Prezentacja firmy

PCWO Kancelaria Prawna jest jedną z wiodących firm prawniczych w Polsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa