Księgowy/-a z językiem niemieckim

Agencja Zatrudnienia KS Service

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie i księgowanie transakcji
  • Sporządzanie miesięcznych deklaracji VAT
  • Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (minimum poziom B2)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Księgowość, Ekonomia)
  • Doświadczenie w obszarze księgowości głównej
  • Znajomość prowadzenia księgowości według HGB
  • Mile widziana znajomość programu DATEV
  • Umiejętność pracy w grupie

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię roczną
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.