księgowy/a z językiem francuskim i angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.

Kąty Wrocławskie, dolnośląskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Obecnie, dla naszego klienta- znanej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Nr ref.: 37886
Praca stała
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:

• Kontrola kredytowa, windykacja należności (kontrola terminowości oraz zgodności dokonywanych płatności),

• Dbałość o rozrachunki z klientami oraz ścisła współpraca z działem obsługi klienta (utrzymywanie kontaktów z klientami w zakresie AP dokumentów finansowych)

• Interpretacja i dekretacja dokumentów księgowych (monitorowanie poprawności danych finansowych w podległym obszarze zgodnie z procedurami firmy);

• Ewidencja w obszarze rozrachunków ( w tym archiwizacja dokumentacji księgowej);

• Rejestracja wyciągów bankowych (analiza błędnych transakcji, zaległości);

• Ewidencjonowanie zakupów (monitorowanie, weryfikowanie i księgowania faktur, rozwiązywanie wszelkich niezgodności w FA);

• Rozliczanie należności i uzgadnianie sald

• Ewidencja w zakresie wybranych zapisów w księdze głównej;

• Współpraca z audytorami i organami kontrolnymi (udostępnianie danych i analiz);

• Sporządzanie raportów i zestawień zleconych przez przełożonego (wsparcie w procesie zamykania miesiąca, przygotowywanie cyklicznych raportów, rozliczeń, analiz);

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne w obszarze finansów, księgowości, rachunkowości

• Doświadczenie praktyczne w księgowości – minimum rok

• Płynna znajomość języków francuskiego i angielskiego- warunek konieczny

• Znajomość niezbędnych zagadnień finansowo księgowych

• Biegła znajomość obsługi komputera (znajomość Excel – przygotowywanie danych do prezentacji)

Oferta:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• opiekę medyczną

• umowa na 2 lata

• pracę w znanej i cenionej firmie produkcyjnej

• rozwój zawodowy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)