księgowy/-a działu należności

Randstad Polska Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Obecnie dla naszego Klienta, centrum finansowego międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Dąbrowie Górniczej.

Nr ref.: 41641
Praca stała
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:
  • wystawianie faktur sprzedażowych
  • księgowanie płatności
  • kontrola poziomu należności
  • kontakty z Klientami w języku angielskim

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse/ ekonomia/ rachunkowość)
  • 2-letnie doświadczenie w księgowości/finansach/sprzedaży
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom B2/ C1)
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • dobra organizacja pracy
  • doświadczenie w sektorze SSC/ BPO będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • codzienną pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języków obcych
  • bogaty pakiet benefitowy: prywatna opieka medyczna, pakiet MuliSport i MultiKino, program emerytalny dla pracowników, dofinansowanie do studiów/ kursów profesjonalnych
  • nowoczesne narzędzia pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)