Księgowość - praktyki w biurze rachunkowym

Buchcom Biuro Rachunkowe

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta dla studentów (staż, praktyki) - analiza dokumentów:

Księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;

Obsługa klientów w zakresie prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów;

Obliczanie i przygotowanie odpowiednich deklaracji PIT i VAT oraz pomoc w optymalizacji podatkowej prowadzonych firm;

Wymagania

Oferta skierowana jest tylko dla absolwentów Liceów Ekonomicznych.

Prezentacja firmy

BUCHCOM Biuro Rachunkowe i Autoryzowany Serwis Kas Fiskalnych z 15-letni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta