Księgowość Płatności/ Należności - języki obce

Reed Specialist Recruitment

Łódź, łódzkie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Miejsce pracy: Łódź

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma outsourcingowa, która w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów z doświadczeniem w obszarze księgowości międzynarodowej.

Zakres obowiązków:

  • Codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z klientem zagranicznym
  • Odpowiadanie na zapytania i rozwiązywanie problemów klienta
  • Usprawnianie procesów księgowych w działach OtC/ PtP
  • Rozliczanie oraz kontrola procesów księgowych w zakresie należności/ płatności
  • Aktywne uczestniczenie w procesach zamknięcia okresu rozliczeniowego
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Przygotowywanie raportów, analiz i zestawień finansowych
  • Sprawowanie kontroli nad prawidłowością i terminowością prowadzonej ewidencji księgowej

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: włoskiego, francuskiego, niemieckiego, niderlandzkiego, czeskiego, słowackiego, węgierskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Minimum rok doświadczenia w procesach AP/ AR
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (finanse/ księgowość/ ekonomia lub kierunki filologiczne)
  • Umiejętności komunikacyjne i zdolność utrzymywania relacji z Klientami
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość MS Excel
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Kursy i szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.