Opis stanowiska pracy

Księgowanie źródłowych dokumentów księgowych faktur zakupu i sprzedaży , list płac i ich weryfikacja pod względem rachunkowym i podatkowym w księgach handlowych spółek handlowych
- księgowanie faktur i faktur unijnych WDT , WNT i IMU
- księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych
- uzgadnianie dokumentów magazynowych
- uzgadnianie sald rozrachunków z odbiorcami i dostawcami
- uzgadnianie sald podatków i ZUS
- uzgadnianie pozostałych sald kont
- sporządzaniu deklaracji VAT i CIT , VAT-UE
- sporządzanie list płac wynagrodzeń umowy o pracę
-sporządzanie rachunków do umów cywilno-prawnych
-sporządzeni deklaracji ZUS

Wymagania

Wymagania

Dobra znajomość przepisów podatkowych , kodeksu pracy oraz ustawy o rachunkowości .
Dobra znajomość obsługi komputera oraz programów Insert Rewizor , Symfonia ,R2płatnik , Płatnik ZUS .Dodatkowym dość ważnym atutem będzie przebieg pracy zawodowej w biurze rachunkowym Umiejętność pracy w zespole ,samodyscyplina , duże zaangażowanie w powierzone obowiązki .

Prezentacja firmy

spółka SEMPER FIDUS SP.ZO.O. działa w branży rachunkowo-podatko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa