Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz alokacja płatności przychodzących i wychodzących (w tym walutowych)
  • Rozliczanie i kontrola rozrachunków z kontrahentami
  • Uzgadnianie i analiza kont księgowych oraz potwierdzanie sald
  • Uzgadnianie sald i obrotów należności i zobowiązań,
  • Uzgadnianie rozrachunków z odbiorcami, dostawcami i windykacja należności,
  • Uczestnictwo w sporządzaniu bilansu
  • Współpraca w zakresie faktoringu,
  • Współpraca z bankami,
  • Kompletacja oraz kontrola formalna dokumentów i ich poprawne archiwizowanie
  • Wsparcie Działu Księgowości w pracach bieżących.
  • Inne obowiązki księgowe wskazane przez przełożonego
  • Sprawozdawczość GUS

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Znajomość podstaw księgowości,
  • Znajomość programu MS Office w szczególności aplikacji Excel
  • Znajomość systemu MS NAV – dodatkowy atut,
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami,
  • Asertywność, cierpliwość i konsekwencja w działaniu,
  • Dokładność, terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Ciągłą możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Prywatną opieka medyczną

Prezentacja firmy

Praxis Invent należy do czołowych firm informatycznych w Polsce.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa