Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się Szkółka Roślin Ozdobnych "Clematisy" zajmująca się produkcją i sprzedażą roślin na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych poszukuje do swojego zespołu osoby do prowadzenia prostej ,wewnętrznej księgowości oraz rejestru VAT w gospodarstwie rolnym.

Wymagana znajomość programów firmy Insert (Subiekt, Rewizor, Gratyfikant)

Mile widziany emeryt lub rencista

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie, stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w młodym i ambitnym zespole. Zapewniamy możliwość rozwoju zawodowego, możliwość uczestnictwa w szkoleniach oraz w wystawach branżowych w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Kolincz k. Starogardu Gdańskiego

Pracodawca: Szkółka Roślin Ozdobnych "Clematisy" Klara Wędrowska

Adres: Sportowa 1 a, Kolincz, 83-200 Starogard Gdański

Osoba do kontaktu: Józef Wędrowski tel 58 563 39 02

Prezentacja firmy

Szkółka Roślin Ozdobnych Clematisy prowadzi sprzedaż hurtową zaop... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa