Opis stanowiska pracy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie Średnie lub wyższe

Wymagania:

- Wiedza na temat prowadzenia Księga Rachunkowej, podatku VAT oraz wewnątrzwspólnotowych dostaw i nabyć

Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Opis stanowiska pracy:

- obsługa małych i średnich przedsiębiorstw.

Praca od zaraz

Wymagania

Znajomość zasad prowadzenia Księgi Rachunkowej,
Znajomość przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w księgowości,
Znajomość programu Insert Rewizor GT będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe BES z Rudy Śląskiej świadczące usługi księgowe, kadrowo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna