Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma z dużymi tradycjami zajmująca się branżą maszynową poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa

Zadania:

• Księgowanie faktur krajowych i zagranicznych

• Dokonywanie płatności krajowych i zagranicznych,

• Udział w sporządzaniu sprawozdań miesięcznych i rocznych

• Rozliczenia z pracownikami (delegacje, pobrane zaliczki),

• Przygotowywanie danych do deklaracji podatkowej min. VAT-UE, VAT7

• Kontakty z bankiem, urzędami, audytorami czasu.

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

• System świadczeń pozapłacowych,

• Prywatna opieka medyczna.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe

• Doświadczenie w księgowości

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji mailowej

• Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność pracy pod presją

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse