Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem działu księgowości poszukujemy kandydatów na stanowisko: księgowa

Obowiązki:

  • Ewidencja faktur zakupowych;
  • Wystawianie faktur sprzedażowych;
  • Dekretacja i księgowanie faktur zakupowych, sprzedażowych, raportów kasowych, wyciągów bankowych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych oraz dokonywanie odpisów amortyzacyjnych;
  • Prowadzenie na bieżąco i zgodnie z przepisami ewidencji, m.in. raporty kasowe, ewidencję obrotu magazynowego i inne;
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • Kontrola pod względem formalno-rachunkowym faktur i innych dokumentów firmy;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych w zakresie podatku od nieruchomości;
  • Kontrola poprawności dokumentacji księgowej;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS).

Wymagania:

  • Co najmniej 2- letni staż w pracy w dziale księgowości, w tym praktyczna umiejętność samodzielnego księgowania;
  • Minimum wykształcenie średnie;
  • Znajomość obsługi programów księgowych, mile widziana znajomość obsługi Rewizora i Subiekta;
  • Znajomość obsługi MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, zdolności analityczne;
  • Komunikatywność i dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat B, mobilność.

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • pracę w z8ranym zespole i dużą samodzielność w działaniu;

Prezentacja firmy

WEKO-POLSKA Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w przetwórstwie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse