Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wiedza na temat prowadzenia Ksiąg Rachunkowych, podatku VAT
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Nadzór nad wszystkimi aspektami księgowymi i podatkowymi z zachowaniem zasad rachunkowości
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość)
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office )
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

REQUIP.tech Sp. z o.o. Sp.K<br/>Działalność : Sprzedaż maszyn i urządze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne