Opis stanowiska pracy

  • wprowadzanie dokumentów księgowych,
  • bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno- merytorycznym,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • weryfikacja rejestrów VAT,
  • uzgadnianie sald środków pieniężnych z wyciągiem bankowym,
  • sprawdzanie kontrahentów na „Białej liście podatników”,
  • kalkulacja i księgowanie PK,
  • bieżąca obsługa biura

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w księgowości minimum 3 lata
  • dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowości,
  • doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • skrupulatność i dokładność, dobra organizacja pracy,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • otwartą i partnerską atmosferę pracy,
  • pakiet socjalny,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Spółka istnieje na rynku od 2005 roku. Posiadamy fachową i wykwal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa