Opis stanowiska pracy

  • kompleksowe prowadzenie Ksiąg handlowych i podatkowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy,
  • weryfikacja i klasyfikacja dokumentów księgowych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi US, GUS.

Wymagania

  • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz bilansowego,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • rzetelność i dobra organizacja pracy,
  • mile widziana znajomość programów księgowych firmy Comarch (Optima, XL) oraz Microsoft Dynamic Navision,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Kancelaria audytorska, biuro rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
po okresie próbnym - czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa