Opis stanowiska pracy

Pełna obsługa księgowa spółek kapitałowych (weryfikacja dokumentacji, dekretacja dokumentów, kontakt z klientem, obliczanie podatków, przygotowywanie deklaracji, raportów, sprawozdań finansowych). Prowadzenie księgowości dla kilku Klientów jednocześnie.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie ekonomiczne (preferowana rachunkowość)
• mile widziane doświadczenie w księgowości
• znajomość zasad księgowości i dekretowania, wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
• elastyczność, dokładność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie, rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• praktyczna umiejętność obsługi programu Excel
• znajomość programu Symfonia
• mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• czynne prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Księgowość Podatki Doradztwo Audyt

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa