Opis stanowiska pracy

GRUPA DWD, dynamicznie rozwijająca się struktura kilku Spółek produkcyjnych, handlowych oraz usługowych , działająca w szeroko rozumianym biznesie związanym z budownictwem infrastrukturalnym, ogólnym i kubaturowym, poszukuje do swojego biura w Gościcinie k/Wejherowa kandydatów/kandydatki na stanowisko:

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Gościcino k/Wejherowa
Region: pomorski

Opis stanowiska:

• księgowanie obrotów na rachunkach bankowych;
• prowadzenie rozrachunków i uzgodnienie sald z odbiorcami i dostawcami Spółki ;
• weryfikacja i bieżąca ewidencja dokumentów w systemie finansowo-księgowym;
• kompletowanie dokumentacji księgowej;
• przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu i Kierownictwa Spółki;
• wsparcie w realizacji procesów księgowo – finansowych;
• czynności i zadania związane z okresowym zamknięciem ksiąg.

Wymagania

• samodzielność;
• optymizm i wysoka „energetyczność” w działaniu
• doświadczenie w pracy w księgowości na podobnym stanowisku;
• dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność
• wykształcenie minimum średnie;
• podstawowa znajomość zasad rachunkowości;
• umiejętność obsługi komputera, a w szczególności programów Word i Excel;
• mile widziana znajomość języka niemieckiego;

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki zatrudnienia;
- pracę w stabilnej firmie;
- możliwość uczestnictwa w ambitnych projektach; - indywidualną ścieżkę kariery i duży poziom samodzielności w działaniu;
- wspaniałą atmosferę pracy w dynamicznym zespole zorientowanym na wspólny sukces.

Prezentacja firmy

DWD System Sp. z o.o jest firmą w 100% należącą do polskiego kapitału. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa