Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 dla swojego Klienta poszukuje księgowej z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego gotowej do podjęcia pracy od zaraz w ramach niemieckiej umowy o pracę w Cottbus. Pracodawcą jest niemiecka firma zatrudniająca ok 85 pracowników, prowadząca handel z polskimi firmami

· Główne zadania:

· Odpowiedzialność za procesy księgowe

· Prowadzenie kont księgowych, rozliczanie płatności, księgowanie rachunków

· Naliczanie i rozliczanie wynagrodzeń

· Przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów, rachunków wyników, bilansów itd.

· Kontakt z działami wewnątrz firmy i jej klientami (krajowymi i zagranicznymi)

Nasz Klient oferuje:
· Niemiecką umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

· Wynagrodzenie miesięczne brutto: 2000 do 2200 euro (w okresie próbnym)

· Samochód służbowy do dyspozycji

· Mieszkanie zapewnione i wstępnie (1 do 3 miesięcy) opłacane przez pracodawcę

Wymagania

· Wykształcenie z obszarów księgowości, finansów, ekonomii lub biznesu

· Minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku księgowości lub w biurze rachunkowym

· Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

· Dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word)

· Prawo jazdy kat. B

· Bardzo dobra organizacja pracy własnej

· Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

· Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe
CV w języku niemieckim - warunek konieczny

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
samochód, mieszkanie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa