Opis stanowiska pracy

Firma Intkomp poszukuje pracownika na stanowisko Księgowa.
Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
-prowadzenie Podatkowych Księgi Przychodów i Rozchodów,
-przygotowanie sprawozdań finansowych i rozliczanie z budżetem,
-sporządzanie list płac i rozliczanie ZUS,
-rozliczanie podatku VAT,
-prowadzenie magazynu

Wymagania

- doświadczenie w prowadzeniu Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów,
- znajomość przepisów prawa podatkowego m.in. VAT, Podatek dochodowy,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- duża samodzielność i asertywność,
- bardzo dobra organizacja pracy,

Prezentacja firmy

Firma Intkomp istnieje od 2003 roku i od początku swojej działaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa